Efe Hurdacılık

Efe Hurdacılık, Bursada geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Efe Hurdacılığın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Öncelikle, Bursa'da ve çevre illerde hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamız Efe Hurdacılık, Bursa merkez Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi, Kestel ve Gürsu başta olmak üzere Mudanya, İnegöl ve Gemlik ilçelerinden ayrıca Karacabey, Yenişehir, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Büyükorhan, Harmancık, İznik ve Keles ilçelerinden her çeşit metal hurdası alımı yapmaktadır.

EFE HURDACILIK

Efe Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Efe Hurdacılık

Her şeyden önce, Firmamız Efe Hurdacılık, hurda metal geridönüşüm sektörünün bel kemiği ve vazgeçilmez unsuru olan hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra etmek üzere Rıdvan ÖZTÜRK ve Mürsel ÖZTÜRK tarafından Bursa Yıldırım ilçesinde kurulmuştur.

Bu yüzden, başta Bursa Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Gürsu, Kestel, İnegöl, Gemlik ve Mudanya olmak üzere Bursa'nın tüm ilçelerinden içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı Pirinç, Krom Paslanmaz ve benzer şekilde Çinko bulunan her türlü metal hurda ile Kablo, Akü ve Beyaz Eşya hurdalarını yerinden ve anında nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Bununla birlikte Uzun yıllardır Bursa'da hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Efe Hurdacılık, kurulduğu günden bu yana, para kazanma hırsından ziyade kurumsal kimliği, müşteri memnuniyetine verdiği önemi ile ayrıca dürüst ve prensipli çalışmayı ilke edinmiştir.
Hurdaları yerinden satın alıyoruz

Bundan dolayı, Efe Hurdacılık, Bursa'nın tüm ilçeleri ile civar illerde bulunan her çeşit hurdaların alımını yapmaktadır. Yukarıdaki telefon numarasından bizlere ulaşarak hurda alımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, hurda demirin adresinizden satın alınması yönünde de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca, Efe Hurdacılığa ait ekipler, mümkün olan en kısa zamanda yada kararlaştırılan saatte, verdiğiniz adrese araç, ekipman ve personel ile gelerek hurdalarınızı yerinden zahmetsizce satın alır, Nakit ödeme yapar.

Sonuç olarak, hurdacılık sektöründe büyük bir misyon üstlenen firmamız, her geçen gün hizmet sahası ile araç, ekipman ve ayrıca personel kadrosunu genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.


Hurda Keşfi Yapıyoruz

Bursa Hurda Demir Alımı

Sonuç olarak, detaylı bilgi ve Keşif talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.